Primary Navigation

wip

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Wydawnictwo Wiedza i Praktyka należy do największych dostawców informacji fachowej w Polsce. Wydawnictwo od 1997 roku dostarcza informacje, które są konieczne w codziennej pracy grupom zawodowym z różnych branż.

Klienci otrzymają podpowiedzi w jaki sposób można uniknąć konsekwencji nietrafionych decyzji. Teksty pisane są przede wszystkim dla profesjonalistów co powoduje, że przykładana jest bardzo duża waga do jakości, a także rzetelności przekazywanych informacji. Na poradach oraz interpretacjach różnych przepisów bazują pracownicy różnych różnych firm. Warto również mieć świadomość, że serwisy należące do Wydawnictwa Wiedza i Praktyka wspierają menedżerów oraz specjalistów w firmach oraz instytucjach nie tylko w ich rozwoju osobistym, a także zawodowym.

Klienci Wydawnictwa Wiedza i praktyka zyskują przede wszystkim aktualność. Wszystkie informacje o jakichkolwiek zmianach prawnych publikowane są na bieżąco. Kolejną korzyścią Wydawnictwa Wiedza i Praktyka będzie oszczędność czasu. Klienci nie będą musieli tracić czasu na szukanie informacji na wybrany temat z różnych źródeł, ponieważ wszystkie informacje oraz wskazówki będą mieli w jednym miejscu. Wydawnictwo dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z różnych branż cechuje także wiarygodność.

Kolejną zaletą wydawnictwa będzie praktyczność. W publikacjach przedstawiane są najprostsze rozwiązania, a nawet najbardziej zawiłe przepisy przedstawione są w niezwykle zrozumiałym języku. Wydawnictwo Wiedza i Praktyka oferuje swoim klientom gotowe narzędzia do wykorzystania. Należy do nich zaliczyć kalkulatory czy wzory dokumentów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wydawnictwo daje dostęp do indywidualnych porad w postaci telefonicznego dyżuru, albo możliwości zadania pytania na portalu.

Treść publikacji jest dopasowana do aktualnych potrzeb konkretnych odbiorców takich jak kadrowi, księgowi, specjaliści BHP. Informacje przekazywane są nie tylko w formie drukowanej, ale także elektronicznej.